kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


urzad@pragapld.waw.pl

„Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień”

Opublikowany: 2017-12-28 11:54:28

W dniu 16 grudnia 2017 roku w Hali Sportowej OSiR przy ul. Siennickiej 40 odbyły się XL Halowe Mistrzostwa Warszawy w piłce nożnej pod honorowym patronatem Pana Tomasza Kucharskiego Burmistrza Dzielnicy Pragi-Południe m.st. Warszawy. Turniej otworzył Pan Michał Wieremiejczyk Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy.

Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju wystawiły swoje najmocniejsze składy, co sprawiło, że nie zabrakło emocji do końca turnieju.

Jubileuszowy tytuł Mistrza Warszawy trafił do drużyny FLORIAN, która po emocjonującym meczu finałowym pokonała 2:0 obrońcę tytułu ekipę KORDIAŁ. W małym finale RADWAR pokonał KAMIONEK 3:1. Warto podkreślić, że za wyjątkiem Wicemistrza w pierwszej czwórce znalazły się drużyny z  Pragi-Południe.  

Wielkim zainteresowaniem cieszyła się wystawa przygotowana przez organizatora Krzysztofa Żurkowskiego ukazująca 40 lat istnienia Warszawskiej Ligi Szóstek Piłkarskich. Fotografie wszystkich mistrzów, zdobywców pucharu ligi, wycinki prasowe oraz pamiątki stanowiły nie lada gratkę zarówno dla kibiców, jak i samych zawodników. Eksponaty prawdopodobnie będzie można zobaczyć w przyszłości na specjalnie przygotowanej stronie internetowej.

Tuż po ceremonii rozdania nagród liczna grupa kibiców wraz z zawodnikami spontanicznie odśpiewała popularną piosenkę Andrzeja Rosiewicza „Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień”. 

a

aa

sss

sd

14814

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum