kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


urzad@pragapld.waw.pl

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców w Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

Opublikowany: 2017-01-11 15:14:49

Wydział Działalności Gospodarczej i Zezwoleń dla Dzielnicy Praga-Południe zachęca przedsiębiorców do udziału w bezpłatnych szkoleniach w Centrum Przedsiębiorczości Smolna przy ul. Smolnej 4 w Warszawie.

Centrum Przedsiębiorczości Smolna to miejsce w którym przedsiębiorca zawsze znajdzie wsparcie – uzyska między innymi informacje związane z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz koniecznymi z tym formalnościami, dokona rejestracji firmy w CEIDG, dowie się jak starać się o unijne dofinansowanie lub dotacje z Urzędu Pracy na założenie działalności gospodarczej.

W Centrum Przedsiębiorczości Smolna udostępniana jest również powierzchnia biurowa (pokoje i biurka w części open-space) z dofinansowaniem z m. st. Warszawy, a także  wynająć można salę warsztatową na konsultacje, warsztaty lub inne spotkania.

Przez cały rok odbywają się cyklicznie warsztaty i szkolenia zarówno dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej jak i aktywnych przedsiębiorców.

W styczniu 2017 r. szkolenia dotyczyć będą sposobów pozyskiwania środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej, rozwój firmy i zatrudnienia, a także teorii i praktyki prowadzenia działalności gospodarczej oraz obowiązków przedsiębiorcy wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej Centrum Przedsiębiorczości Smolna www.firma.um.warszawa.pl oraz pod numerem telefonu 22 443 07 56 w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.

Zgłoszenia udziału w wybranym szkoleniu należy wysyłać na adres centrum.przedsiebiorczosci@um.warszawa.pl. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

 

14248

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum