kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


urzad@pragapld.waw.pl
Jesteś tutaj:

Komisje

Opublikowany:

Komisja Budżetowa:

  1. Bożena Manarczyk  -  Przewodnicząca Komisji
  2. Irena Bartosińska  - Wiceprzewodnicząca komisji
  3. Karolina Sitnicka
  4. Wiesław Janusz Lewandowski
  5. Paweł Szabłowski

Komisja Kultury:

  1. Michał Wieremiejczyk  -  Przewodniczący Komisji
  2. Katarzyna Bernadetta Olszewska  - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Bogdan Jeziorski
  4. Małgorzata Rynkiewicz
  5. Marek Borkowski
  6. Paweł Szabłowski
  7. Damian Paczkowski
  8. Krzysztof Wysocki
  9. Marcin Kluś


Komisja Polityki Społecznej i Zdrowia:

  1. Małgorzata Rynkiewicz – Przewodnicząca Komisji
  2. Elżbieta Stawecka  - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Sylwester Nowak
  4. Damian Paczkowski
  5. Paweł Zalewski


Komisja Oświaty :

  1. Irena Bartosińska  -  Przewodnicząca Komisji
  2. Sylwester Nowak  -  Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Marcin Kluś
  4. Karol Kowalczyk
  5. Elżbieta Stawecka
  6. Mirosława Terlecka
  7. Romualda Wąsik
  8. Paweł Zalewski
  9. Krzysztof Wysocki


Komisja Zagospodarowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska:

  1. Michał Suliborski  -  Przewodniczący Komisji
  2. Dorota Krall  -  Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Maria Umińska-Żak
  4. Marcin Kluś
  5. Karol Kowalczyk
  6. Mirosława Terlecka
  7. Paweł Szabłowski
  8. Ewa Szydłowska
  9. Wiesław Janusz Lewandowski


Komisja Komunalna i Spraw Samorządowych:

  1. Karolina Sitnicka  - Przewodnicząca Komisji
  2. Michał Suliborski – Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Dorota Krall
  4. Sławomir Kalinowski
  5. Krzysztof Wysocki

Komisja Rewizyjna:

  1. Michał Wieremiejczyk – Przewodniczący Komisji
  2. Dorota Krall – Wiceprzewodniczaca Komisji
  3. Karolina Sitnicka
  4. Wiesław Janusz Lewandowski
  5. Paweł Szabłowski

KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI 
  1. Maria Umińska-Żak  – Przewodnicząca Komisji
  2. Hubert Zalewski – Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Sylwester Nowak
  4. Sławomir Kalinowski
  5. Krzysztof Wysocki
KOMISJA SPORTU I BEZPIECZEŃSTWA 
  1. Katarzyna Bernadetta Olszewska  -  Przewodnicząca Komisji
  2. Hubert Zalewski – Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Bogdan Jeziorski
  4. Maria Umińska-Żak
  5. Michał Wieremiejczyk
  6. Sławomir Kalinowski
  7. Marek Borkowski
  8. Romualda Wąsik

 

 

 

Posiedzenia Komisji Rady

63

Pozostałe artykuły w tym samym dziale co Komisje