kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


urzad@pragapld.waw.pl
Jesteś tutaj:

Komisje

Opublikowany:

Komisja Budżetowa:

1.     Bożena Manarczyk – Przewodnicząca
2.     Małgorzata Izdebska – Wiceprzewodnicząca
3.     Irena Bartosińska
4.     Wiesław Lewandowski
5.     Krzysztof Łapiński - Mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 6.11.2015 r.
6.     Katarzyna Olszewska
7.     Karolina Sitnicka

Komisja Kultury:

1.     Ryszard Kalkhoff – Przewodniczący
2.     Małgorzata Izdebska – Wiceprzewodnicząca
3.     Marek Borkowski
4.     Marcin Kluś
5.     Dariusz Lasocki
6.     Bożena Manarczyk
7.     Katarzyna Olszewska
8.     Damian Paczkowski
9.     Małgorzata Rynkiewicz
10.   Krzysztof Wysocki 


Komisja Polityki Społecznej i Zdrowia:

1.     Małgorzata Rynkiewicz – Przewodnicząca
2.     Ryszard Kalkhoff – Wiceprzewodniczący
3.     Marek Borkowski
4.     Mariola Gac
5.     Łukasz Lanc
6.     Krzysztof Łapiński - Mandat wygaszony postanowieniem Komisarza Wyborczego z dn. 6.11.2015 r.
7.     Bożena Manarczyk
8.     Paweł Zalewski


Komisja Oświaty i Sportu:

1.     Irena Bartosińska – Przewodnicząca
2.     Hubert Zalewski – Wiceprzewodniczący
3.     Bogdan Jeziorski
4.     Marcin Kluś
5.     Karol Kowalczyk
6.     Katarzyna Olszewska
7.     Damian Paczkowski
8.     Mirosława Terlecka
9.     Romualda Wąsik
10.  Krzysztof Wysocki
11.  Paweł Zalewski


Komisja Zagospodarowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska:

1.     Michał Suliborski - Przewodniczący
2.     Dorota Krall – Wiceprzewodnicząca
3.     Mariola Gac
3.     Sławomir Kalinowski
4.     Marcin Kluś
5.     Karol Kowalczyk
6.     Wiesław Lewandowski
7.     Karolina Sitnicka


Komisja Komunalna i Spraw Samorządowych:

1.     Karolina Sitnicka – Przewodnicząca
2.     Michał Suliborski – Wiceprzewodniczący
3.     Bogdan Jeziorski
4.     Sławomir Kalinowski
5.     Józef Karczmarek
6.     Karol Kowalczyk
7.     Dorota Krall
8.     Dariusz Lasocki
9.     Romualda Wąsik 


Komisja Rewizyjna:

1.     Łukasz Lanc - Przewodniczący
2.     Karolina Sitnicka – Wiceprzewodnicząca
3.     Dorota Krall
4.     Michał Suliborski
5.     Hubert Zalewski


 

Posiedzenia Komisji Rady

63

Pozostałe artykuły w tym samym dziale co Komisje