kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


urzad@pragapld.waw.pl

MOTYLE i „Płonące Laski 4” w Parku im. J. Polińskiego

Opublikowany: 2017-05-17 11:59:52

Wszyscy którzy w piękną słoneczną majową sobotę wybrali się do Parku im. J. Polińskiego, otrzymali niesamowitą dawkę kulturalnych emocji.

Od 15:00 na wszystkich czekały niesamowite MOTYLE, które barwnym strojem zachęcały do wspólnej zabawy z aktorami Teatru AKT. (film z animacjami: żródło YT Teatr AKT). Warsztaty kuglarskie, zabawy z chustą, malowanie buziek, oraz wiele innych atrakcji czekało tego dnia w Parku na mieszkańców.(film z animacji: źródło FB Teatr Akt)

A na podsumowanie dnia spektakl z przewrotnym tytułem „Płonące Laski 4”, w zabawny sposób opowiadający o odnajdywaniu radości życia w prozaicznych zdarzeniach dnia codziennego. Sentymentalna opowieść, na którą złożyły się humorystyczne sceny i efektowne popisy. Przykład klasycznej sztuki ulicy, wartkiej akcji, bogatej w grę ognia, świateł i muzyki. Czterech starszych panów spotyka się po latach, aby oddać się radości snucia wspólnych wspomnień. Animację ognia, ekspresyjny taniec, barwne i dynamiczne obrazy przeplatały sceny ukazujące odrobinę nostalgii, która pojawiała się wraz z każdą dobrze przeżytą chwilą. Podobnie, jak w większości przedstawień aktorzy Teatru Akt posługiwali się uniwersalnym językiem ciała, gestów i mimiki. Po spontanicznej reakcji widzów i gromkich brawach dla aktorów, można było odczytać iż spektakl bardzo się podobał. A wszystko współfinanosował Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy.

 

 

14455

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum