kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


urzad@pragapld.waw.pl
Jesteś tutaj:

OBWIESZCZENIE

Opublikowany: 2018-04-24 11:19:00

Dzielnicowej Komisji Wyborczej w wyborach do rad jednostek niższego rzędu istniejących na terenie Dzielnicy Praga - Południe m. st. Warszawy Rada Dzielnicy Praga - Południe m. st. Warszawy na posiedzeniu w dniu 17 kwietnia 2018 roku podjęła uchwałę nr 257/XLVIII/2018 w sprawie zarządzenia wyborów do rad jednostek niższego rzędu istniejących na terenie Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy.

 

 

 

as

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 17 czerwca 2018 roku w godzinach 9.00-20.00 odbędą się wybory
do następujących Rad Osiedli:

 

1) Osiedla Gocław,

2) Osiedla Grochów-Centrum,

3) Osiedla Grochów-Kinowa,

4) Osiedla Grochów-Południowy,

5) Osiedla Grochów-Północny,

6) Osiedla Kamionek,

7) Osiedla Przyczółek Grochowski,

8)  Osiedla Saska Kępa.

 

    KALENDARZ CZYNNOŚCI WYBORCZYCH

 

CZYNNOŚĆ

TERMIN

Zgłaszanie kandydatów na członków osiedlowych i obwodowych komisji wyborczych

W dni robocze od dnia 23 kwietnia 2018 r. do dnia 27 kwietnia 2018 r.

Powołanie osiedlowych i obwodowych komisji wyborczych

Do dnia 18 maja 2018 r.

 

Zgłaszanie kandydatów na członków rady jednostek

Od dnia 21 maja 2018 r. do dnia 25 maja 2018 r.

 

Ogłoszenie listy kandydatów

Do dnia 1 czerwca 2018 r.

 

Sporządzenie spisu wyborców

Do dnia 28 maja 2018 r.

 

Udostępnienie spisu wyborców

Od dnia 4 czerwca 2018 r. do dnia 6 czerwca 2018 r.

Przekazanie spisu wyborców przewodniczącym osiedlowych i obwodowych komisji wyborczych

W dniu 16 czerwca 2018 r.

 

Przeprowadzenie głosowania

W dniu 17 czerwca 2018 r. w godz. 9:00-20:00

 

 

Szczegółowe informacje można uzyskać w Referacie Obsługi Rady dla Dzielnicy Praga Południe
w Warszawie ul. Grochowska 274 pokój 314, pod telefonem  22 – 44 35 340 oraz na stronie internetowej: 
www.pragapld.waw.pl

                                                                   Przewodnicząca

                                                   Dzielnicowej Komisji Wyborczej                                                                                              

 

                                                           /-/ Katarzyna Niwińska

 


 

OBWIESZCZENIE

Dzielnicowej Komisji Wyborczej w wyborach do rad jednostek niższego rzędu istniejących na terenie Dzielnicy Praga - Południe m. st. Warszawy

 

W związku z podjęciem przez Radę Dzielnicy Praga - Południe m. st. Warszawy na posiedzeniu w dniu 17 kwietnia 2018 roku uchwały nr 257/XLVIII/2018 w sprawie zarządzenia wyborów do rad jednostek niższego rzędu istniejących na terenie Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy, Dzielnicowa Komisja Wyborcza podaje informacje o miejscach i terminach zgłaszania kandydatów na członków rad jednostek niższego rzędu.

 

Zgłoszenia kandydatów na członków rad jednostek niższego rzędu przyjmowane są od dnia 21 maja 2018 r. do dnia 25 maja 2018 r. roku przez Osiedlowe Komisje Wyborcze, odpowiednio w siedzibach poszczególnych samorządów osiedli, w godzinach 16:30-20:00.

 

SAMORZĄD OSIEDLA

ADRES

Samorząd Osiedla Gocław

ul. Przemyka 2 ( dawna Bartosika 2), 03 - 982 Warszawa

Samorząd Osiedla Grochów-Centrum

ul. Kaleńska 6, 04-367 Warszawa

Samorząd Osiedla Grochów-Kinowa

ul. Sygietyńskiego 7, 04-022 Warszawa

Samorząd Osiedla Grochów-Południowy

ul. Czapelska 46, 04-081 Warszawa

Samorząd Osiedla Grochów-Północny

ul. Kordeckiego 66 , 04-330 Warszawa

Samorząd Osiedla Kamionek

ul. Grochowska 351, 03-822 Warszawa

Samorząd Osiedla Przyczółek Grochowski

ul. Bracławska 10, 04-044 Warszawa

Samorząd Osiedla Saska Kępa

ul. Walecznych 42, 03-916 Warszawa

 

 

 

Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Obsługi Rady dla Dzielnicy Praga Południe w Warszawie ul. Grochowska 274 pokój 314, pod telefonem  22 – 44 35 340 oraz na stronie internetowej:  www.pragapld.waw.pl

                                                                                                   

                                                                                                    Przewodnicząca

                                                                                     Dzielnicowej Komisji Wyborczej   

 

                                                                                             /-/ Katarzyna Niwińska                          



OBWIESZCZENIE

OSIEDLOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
OSIEDLA GOCŁAW
z dnia 30 MAJA 2018 roku.

Lista kandydatów zarejestrowanych w wyborach 
do Rady Osiedla wyznaczonych na dzień 17 czerwca 2018 roku.

1. Barbachowski Tomasz, lat 33
2. Byrski Michał, lat 67
3. Darnowski Sławomir, lat 68
4. Gulczyński Piotr, lat 48
5. Hałaburdzin-Rutkowska Agnieszka, lat 54
6. Jaworowski Adam, lat 27
7. Jedynak Damian, lat 31
8. Kłoniecka Janina, lat 74
9. Kościesza-Jaworski Witold, lat 42
10. Łokietek Paweł, lat 27
11. Małachowski Stanisław, lat 48
12. Sawicki Michał, lat 20
13. Skrzyszewski Mariusz, lat 54
14. Śliwka Paweł, lat 28
15. Wachowicz Radosław, lat 40
16. Wieremiejczyk Paweł, lat 39
17. Wiewiórkowska Elżbieta, lat 64
18. Wilkosz Krzysztof, lat 28
19. Wiśniewski Piotr, lat 42
20. Witkowska Barbara, lat 57
21. Wydro Alicja, lat 60
22. Wysocki Krzysztof, lat 40
23. Zieliński Janusz Mirosław, lat 72 
Przewodnicząca
Osiedlowej Komisji Wyborczej

/-/ Agnieszka Jędrzejczyk


OBWIESZCZENIE

OSIEDLOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
OSIEDLA GROCHÓW - CENTRUM
z dnia 30 MAJA 2018 roku.

Lista kandydatów zarejestrowanych w wyborach 
do Rady Osiedla wyznaczonych na dzień 17 czerwca 2018 roku.

1. Abramowicz Bartłomiej, lat 35
2. Beder Marcin, lat 49
3. Ciulkin Maciej, lat 29
4. Daszkiewicz - Bortnowski Krzysztof, lat 39
5. Daszkowski Wojciech, lat 61
6. Dudziński Adam Krzysztof, lat 59
7. Grzegrzółka Piotr, lat 59
8. Jędruszuk Marek, lat 38
9. Koroś Wiesław, lat 69
10. Mądry Jerzy, lat 63
11. Michałowska Teresa Anna, lat 60
12. Miękina Andrzej, lat 84
13. Rozya Paweł, lat 32
14. Sutkowski Marcin, lat 30
15. Szczepaniak Paweł, lat 38
16. Świętochowska Mirosława, lat 58
17. Truszkowski Daniel, lat 76
18. Zatorska Alicja Małgorzata, lat 28
19. Zatorska Mirosława Jadwiga, lat 61
20. Zatorski Jerzy, lat 64
21. Zieja Michał, lat 31

Przewodnicząca
Osiedlowej Komisji Wyborczej

/-/ Agata Wnuk


OBWIESZCZENIE

OSIEDLOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
Osiedla GROCHÓW - KINOWA
z dnia 30 MAJA 2018 roku.

Lista kandydatów zarejestrowanych w wyborach 
do Rady Osiedla wyznaczonych na dzień 17 czerwca 2018 roku. 

1. BIELAWSKA Iwona, lat 55
2. BRODA Bartłomiej, lat 37 
3. KOWALCZYK Karol, lat 33
4. JEŻ Janina Wanda, lat 81
5. PIETRAK Krzysztof, lat 65
6. PREJZNER Paweł, lat 32
7. RYBICKA Joanna, lat 44
8. STEFANIAK Dariusz, , lat 58
9. WALKIEWICZ Janusz, lat 59
10. ZALEWSKI Andrzej, lat 69

Przewodnicząca
Osiedlowej Komisji Wyborczej

/-/ Magdalena Mroczek


OBWIESZCZENIE

OSIEDLOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
OSIEDLA GROCHÓW - POŁUDNIOWY
z dnia 30 MAJA 2018 roku.

Lista kandydatów zarejestrowanych w wyborach
do Rady Osiedla wyznaczonych na dzień 17 czerwca 2018 roku.

1. Aniołkiewicz Teresa, lat 68
2. Bzymek Wojciech, lat 60
3. Chmielewska Janina, lat 74
4. Cygan Małgorzata Agnieszka, lat 48
5. Grzegrzółka Adam, lat 39
6. Kamionowska Urszula, lat 39
7. Kluś Marcin, lat 38
8. Krasnodębska Jadwiga, lat 77
9. Kujawa Dariusz, lat 48
10. Lewandowski Wiesław Janusz, lat 58
11. Michalak - Stradomska Zofia, lat 64
12. Namiota Artur, lat 49
13. Obidzińska Lidia, lat 60
14. Oleksiak Anna, lat 69
15. Suliborski Michał, lat 43
16. Szymanik Daniel, lat 37
17. Ślesicki Arkadiusz, lat 41
18. Zalewski Paweł, lat 59
Przewodnicząca
Osiedlowej Komisji Wyborczej

/-/ Aleksandra Cydejko


OBWIESZCZENIE

OSIEDLOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
OSIEDLA GROCHÓW PÓŁNOCNY
z dnia 30 MAJA 2018 roku.

Lista kandydatów zarejestrowanych w wyborach 
do Rady Osiedla wyznaczonych na dzień 17 czerwca 2018 roku.

1. Aleksandrowicz Zygmunt, lat 65
2. Borkowski Marek Piotr, lat 46
3. Dylska Beata, lat 44
4. Gruszczyńska Edyta, lat 41
5. Grzywacz Witold, lat 69
6. Kosowska Czesława, lat 70
7. Kowalczyk Damian Artur, lat 24
8. Kranas Justyna, lat 32
9. Manarczyk Bożena, lat 65
10. Matuszak Jacek Stanisław, lat 54
11. Miklaszewska Beata, lat 30
12. Miklaszewski Kamil Juliusz, lat 30
13. Miłek Jacek, lat 33
14. Serzysko Grażyna, lat 42
15. Stański Piotr Bartosz, lat 32
16. Stelmaszczuk Stanisław, lat 71
17. Strelbitskaya Mariya, lat 39
18. Tereszczak Iwona, lat 47
19. Tkacz Sebastian, lat 43
20. Warzywoda Ewa, lat 67
21. Wieczorek Tomasz Stanisław, lat 51
22. Wieremiejczyk Michał, lat 45
23. Wysocki Cezary Sylwester, lat 49
24. Zychalak Andrzej Dariusz, lat 50

Przewodnicząca
Osiedlowej Komisji Wyborczej

/-/ Magdalena Małachowska


OBWIESZCZENIE

OSIEDLOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
OSIEDLA KAMIONEK
z dnia 30 MAJA 2018 roku.

Lista kandydatów zarejestrowanych w wyborach 
do Rady Osiedla wyznaczonych na dzień 17 czerwca 2018 roku.

1. Daniluk Maria, lat 60
2. Dziadosz Magdalena, lat 54
3. Fojcik Alicja, lat 60
4. Jankowska -Lamcha Dorota, lat 58
5. Krasińska Aleksandra, lat 24
6. Krasińska Anna, lat 44
7. Kucharczyk Katarzyna, lat 46
8. Kulisiewicz Rafał, lat 26
9. Natalia Lewko, lat 36
10. Marzecki Tadeusz Tomasz, lat 69
11. Mateusiak Henryka, lat 63
12. Michalak Piotr, lat 22
13. Piskorski Janusz, lat 79
14. Różycki Paweł, lat 27
15. Siejka Leszek Antoni, lat 62
16. Sobiecka -Antoniadou Karolina, lat 39
17. Śledziewski Piotr , lat 45
18. Tokarska Henryka, lat 65
19. Wesołowska Monika, lat 32
20. Wójcik Andrzej Krzysztof, lat 48

Przewodniczący
Osiedlowej Komisji Wyborczej

/-/ Rafał Traczyk


OBWIESZCZENIE

OSIEDLOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
OSIEDLA SASKA KĘPA
z dnia 30 MAJA 2018 roku.

Lista kandydatów zarejestrowanych w wyborach 
do Rady Osiedla wyznaczonych na dzień 17 czerwca 2018 roku.

1. Banaszkiewicz Sławomir Wojciech, lat 30
2. Bartoszewski Piotr, lat 38
3. Biskup Arkadiusz, lat 40
4. Bortkiewicz Damian, lat 23
5. Browarska-Popiołek Magdalena Sylwia, lat 40
6. Brykowska-Liniecka Ewa, lat 61
7. Fryc Barbara, lat 60
8. Gac Mariola Anna, lat 53
9. Gac Tomasz Marcin, lat 28
10. Jaworski Grzegorz, lat 60
11. Koślińska Magdalena, lat 62
12. Lenar-Bielecka Anna, lat 67
13. Morończyk Daniel Antoni, lat 37
14. Marzec Katarzyna, lat 52
15. Piętka Magdalena, lat 29
16. Popkowski Przemysław, lat 42
17. Rozum Małgorzata, lat 63
18. Rudzki Tadeusz, lat 30
19. Rubenfeld Koralewska Magda, lat 36
20. Siekaniec Mirosław, lat 45
21. Skotarek Paweł, lat 36
22. Szydlowska Ewa, lat 54
23. Śpiewak Michał, lat 44
24. Terlecka Mirosława, lat 70
25. Tworkowska -Pieńkosz Jolanta, lat 39
26. Wierzbicka Katarzyna,lat 33
27. Wierzbowski Czesław, lat 58
28. Wierzbowski Michał, lat 24
29. Wyrożemski Andrzej, lat 58
30. Żurańska Urszula, lat 54

Przewodnicząca
Osiedlowej Komisji Wyborczej
/-/ Bożena Pazyrska

 

 

                                                                 

14946

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum