kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


urzad@pragapld.waw.pl

Pożegnanie z panią ambasador

Opublikowany: 2017-09-08 11:59:00

Wspaniała kobieta i urzędnik, ambasador Kolumbii w Polsce, wielka przyjaciółka Polski i Polaków, naszej dzielnicy i całej Warszawy, jej ekscelencja pani Victoria Gonzalez Ariza opuszcza placówkę w naszym kraju. Z żalem żegna się z Saską Kępą, gdzie mieści się ambasada jej kraju. W piątek, 8 września, przyjechała do Urzędu Dzielnicy, by osobiście pożegnać się z przyjaciółmi – burmistrzem Tomaszem Kucharskim i jego zastępcami – Jarosławem Karczem i Michałem Wieremiejczykiem.

Wręczając pani ambasador bukiet kwiatów i drobne upominki, burmistrz Kucharski przekazał jej wyrazy podziękowania i wdzięczności za dotychczasową długoletnią i owocną współpracę, za inspiracje do działań kulturowych, za bycie opiekunem duchowym wielu wspaniałych przedsięwzięć.

„Bez państwa pomocy i przyjaźni, bez osobistego zaangażowania pana burmistrza Kucharskiego, bez współpracy z dzielnicowymi instytucjami kultury – Centrum Promocji Kultury i Promem Kultury Saska Kępa – niemożliwa byłaby tak udana promocja Kolumbii w dzielnicy, Warszawie i całym kraju. Nasze doroczne spotkania na terenie CPK czy udział w Święcie Saskiej Kępy były tego widocznym dowodem”, powiedziała pani ambasador podczas pożegnania z władzami dzielnicy.

d

14642

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum