kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


urzad@pragapld.waw.pl

Podsumowanie rozgrywek LI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży Praga-Południe rok 2017-2018.

Opublikowany: 2018-06-14 12:37:00

W dniu 13 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej Integracyjnej Nr 135 przy ul. Przemyka 5 odbyło się uroczyste podsumowanie rozgrywek LI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży Praga-Południe rok 2017/2018.

Na uroczystość przybyli: Irena Bartosińska Radna Dzielnicy Praga-Południe, Tomasz Kucharski Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe, Jarosław Karcz Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe, dyrektorzy szkół, nauczyciele a przede wszystkim uczniowie z praskich szkół, którzy uczestniczyli w tegorocznych rozrywkach. Dyplomy i wyróżnienia odebrali dyrektorzy najlepszych szkół oraz nauczyciele wraz z uczniami, którzy zajęli medalowe miejsca na szczeblu warszawskim.

Poniżej klasyfikacja LI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży Praga-Południe rok 2017/2018

Wyniki Szkoły Podstawowe DZIECI
Klasyfikacja Dziewcząt :
1. SP 120
2. SP 215
3. SP 312
4. SP 255
5. SP 141
6. SP 143
7. SSP 98 DIDASKO
8. SP 60
9. SP 279
10. SP 135
11. SP 72
12. SP 168
13. SP 163
14. SP 246
15. SP 185
KLASYFIKACJA CHŁOPCÓW
1. SP 120
2. SP 141
3. SP 255
4. SP 215
5. SP 312
6. SP 143
7. SSP 98 DIDASKO
8. SP 60
9. SP 135
10. SP 72
11. SSP 10
12. SP 279
13. SP 163
14. SP 168
15. SP 246
Najwyższej sklasyfikowana szkoła na poziomie stołecznym
SP 215
Punktacja łączna dziewcząt i chłopców
SP 120
Medale na poziomie stołecznym
1. SP 312 MINI KOSZYKOWKA DZIEWCZĄT 3 MIEJSCE
2. SP 143 SZACHY 2 MIEJSCE

Wyniki Szkoły Podstawowe Młodzież
Klasyfikacja Dziewcząt :
16. SP 373 GIM. 18
17. SP 397 GIM. 20
18. SP 312 GIM. 28
19. ZS 12 GIM 21
20. GIMNAZJUM JOANNY BIAŁOBRZESKIEJ
21. SP 135 GIM 29
22. LO XXXV GIM 19
23. SP 375 GIM 27
24. SP 168 GIM 25
25. SPOŁECZNE GIMNAZJUM 27
26. SP 374 GIM 22
27. SP 163 GIM 23
28. SP 215 KLASY VII
29. SP 120 KLASY VII
30. SP 185 KLASY VII
31. PRYWATNA SZKOŁA SAMUEL
Medal na poziomie stołecznym
ZS 12 (GIM 21 ) UNIHOKEJ 1 MIEJSCE WARSZAWA

KLASYFIKACJA CHŁOPCÓW
1. SP 397 GIM 20
2. SP 373 GIM 18
3. ZS 12 GIM 21
4. SP 375 GIM 27
5. SP 312 GIM 28
6. GIMNAZJUM JOAANY BIALOBBRZESKIEJ
7. SP 135 GIM 29
7. LO XXXV GIM 19
8. SPOŁECZNE GIMNAZJUM 27
9. SP 168 GIM 25
10. SP 374 GIM 22
11. SP 163 GIM 23
12. SP 215 KLASY VII
13. SP 120 KLASY VII
14. SP 185 KLASY VII
15 PRYWATNA SZKOŁA SAMUEL

Najwyższej sklasyfikowana szkoła na poziomie stołecznym
ZS 12 (GIM 21)
Punktacja łączna dziewcząt i chłopców
SP 373

Medal na poziomie stołecznym
ZS 12 (GIM 21) UNIHOKEJ 1 MIEJSCE WARSZAWA
SP 373 (GIM 18) BADMINTON 2 MIEJSCE WARSZAWA

Klasyfikacja Dziewcząt :
1. LO XIX
2. LO XLVII
3. LO IV
4. LO XCIX
5. LO LXXII
6. ZS 12
7. LO XXIII
8. LO XXXV
9. ZS 21
10. ZSGH
11. ZSSG
12. ZS 5
13. ZS 37

Medal na poziomie stołecznym
LO XLVII 1 MIEJSCE WARSZAWA KOSZYKÓWKA
KLASYFIKACJA CHŁOPCÓW
1. LO IV
2. ZS 37
3. ZS 12
4. LO XLVII
5. LO XIX
6. LO XXXV
7. LO LXXII
8. ZS 21
9. LO XXIII
10. LO XCIX
11. ZSGH
12. ZSSG
13. ZS 5
Najwyższej sklasyfikowana szkoła na poziomie stołecznym
LO IV
Punktacja łączna dziewcząt i chłopców
LO IV
Medale na poziomie stołecznym
LO IV 3 MIEJSCE PIŁKA NOŻNA
ZS 37 3 MIEJSCE PIŁKA SIATKOWA 

 

15022

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum