kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


urzad@pragapld.waw.pl
Jesteś tutaj:

Radni Dzielnicy

Opublikowany:

Marcin Kluś - Przewodniczący Rady Dzielnicy  marcin.klus@radni.um.warszawa.pl

Bogdan Jeziorski - Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy  bogdan.jeziorski@radni.um.warszawa.pl

Karol Kowalczyk - Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy  karol.kowalczyk@radni.um.warszawa.pl

Mirosława Terlecka - Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy  miroslawa.terlecka@radni.um.warszawa.pl

Irena Bartosińska  irena.bartosinska@radni.um.warszawa.pl

Marek Borkowski  marek.borkowski@radni.um.warszawa.pl

Sławomir Kalinowski  slawomir.kalinowski@radni.um.warszawa.pl

Dorota Krall  dorota.krall@radni.um.warszawa.pl

Wiesław Janusz Lewandowski  wieslaw.lewandowski@radni.um.warszawa.pl

Bożena Manarczyk  bozena.manarczyk@radni.um.warszawa.pl

Sylwester Nowak  snowak@radni.um.warszawa.pl

Katarzyna Bernadetta Olszewska  katarzyna.olszewska@radni.um.warszawa.pl

Damian Paczkowski  damian.paczkowski@radni.um.warszawa.pl

Małgorzata Rynkiewicz  malgorzata.rynkiewicz@radni.um.warszawa.pl

Karolina Sitnicka  karolina.sitnicka@radni.um.warszawa.pl

Elżbieta Stawecka  estawecka@radni.um.warszawa.pl

Michał Suliborski  michal.suliborski@radni.um.warszawa.pl

Paweł Szabłowski  pszablowski@radni.um.warszawa.pl

Ewa Szydłowska  eszydlowska@radni.um.warszawa.pl

Maria Umińska-Żak  muminska@radni.um.warszawa.pl

Romualda Wąsik  romualda.wasik@radni.um.warszawa.pl

Michał Wieremiejczyk  mwieremiejczyk@radni.um.warszawa.pl

Krzysztof Wysocki  krzysztof.wysocki@radni.um.warszawa.pl

Hubert Zalewski  hubert.zalewski@radni.um.warszawa.pl

Paweł Zalewski  pawel.zalewski@radni.um.warszawa.pl

59

Pozostałe artykuły w tym samym dziale co Radni Dzielnicy