kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


urzad@pragapld.waw.pl

6 i 7 października 2018 r. Saska Kępa żyła siatkówką

Opublikowany: 2018-10-11 12:29:28

W ostatni weekend na Hali OSiR Saska przy ul. Angorskiej 2 odbył się I Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców – „100 LAT POLSKA NIEPODLEGŁA”. Organizatorem turnieju był Klub Sportowy Saska Warszawa, a projekt współfinansował Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy.

To Były dwa dni wspaniałego siatkarskiego święta, w którym wzięło udział ponad 120 zawodniczek i 120 zawodników oraz prawie 50 trenerów!
Łącznie w obydwu kategoriach rozegrano dokładnie 164 mecze!!! Właśnie w ten sposób organizatorzy i uczestnicy uczcili setną rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

W dwójkach i trójkach startowało po 12 zespołów, zaś w czwórkach 8. Łącznie w turnieju uczestniczyły 64 zespoły z całej Polski.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT:

„DWÓJKI”
1. UKS Polonez Wyszków
2. GLKS Nadarzyn
3. NOSiR Nowy Dwór Maz.
4. KS Saska Warszawa I
5. KS Metro Warszawa
6. Legionovia Legionowo
7. KS Saska Warszawa II
8. Mazovia Warszawa
9. MOS Wola Warszawa
10. KS Saska Warszawa III
11. LKS Perła Złotokłos
12. UKS Olimp Tłuszcz

„TRÓJKI”
1. GLKS Nadarzyn I
2. MOS Wola Warszawa
3. UKS Olimp Tłuszcz
4. GLKS Nadarzyn II
5. KS Metro Warszawa
6. MOS Wola Warszawa
7. Legionovia Legionowo II
8. UKS Polonez Wyszków II
9. UKS Polonez Wyszków III
10. UKS Polonez Wyszków I
11. Legionovia Legionowo I
12. LKS Perła Złotokłos

„CZWÓRKI”
1. GLKS Nadarzyn I
2. KS Metro Warszawa
3. UKS Salos Ełk
4. KS Saska Warszawa I
5. UKS Olimp Tłuszcz
6. Atena Warszawa
7. KS Saska Warszawa II
8. LKS Perła Złotokłos

Nagrody MVP w poszczególnych kategoriach dziewcząt otrzymały:
– Liliana Wójcik z UKS Polonez Wyszków – „dwójki”
– Natalia Struzik z GLKS Nadarzyn I – „trójki”
– Zuzanna Moczulska z GLKS Nadarzyn – „czwórki”

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW:

„DWÓJKI”
1. MKS Bzura Ozorków
2. Trójka Kobyłka I
3. KS Metro Warszawa
4. Trojka Kobyłka II
5. Hubal Białystok
6. KS Saska Warszawa II
7. KS Saska Warszawa I
8. KurianVolley Olsztyn
9. MUKS 307 Mokotów I
10. UKS Olimp Tłuszcz
11. MUKS 307 Mokotów II
12. UKS Polonez Wyszków

„TRÓJKI”
1. Trefl Gdańsk
2. Wifama Łódź II
3. Wifama Łódź I
4. MKS Bzura Ozorków
5. KS Metro Warszawa I
6. KS Metro Warszawa II
7. KS Saska Warszawa
8. LKS Perła Złotokłos
9. MUKS Białystok
10. UKS Tytan Ostrowy
11. UKS Polonez Wyszków
12. UKS Dwójka Garwolin

„CZWÓRKI”
1. KS Metro Warszawa
2. UKS 5 Wołomin
3. KS Saska Warszawa
4. MOS Wola Warszawa
5. MUKS 15 Białystok
6. UKS Dwójka Garwolin
7. BAS Białystok
8. MUKS 307 Mokotów

Nagrody MVP w poszczególnych kategoriach chłopców otrzymali:
– Pacholski Jan z MKS Bzura Ozorków – „dwójki”
– Falkowski Filip z Trefla Gdańsk – „trójki”
– Zonko Marcin z KS Metro Warszawa – „czwórki”

KS SASKA WARSZAWA wystąpił w składzie:
DZIEWCZĘTA:
KS Saska Warszawa I (dwójki): Lapeusz, Kozicka, Orlicz N.
KS Saska Warszawa II (dwójki): Tasak, Skórska
KS Saska Warszawa III (dwójki): Solecka, Baran, Orlicz Z.
KS Saska Warszawa I (czwórki): Zielińska, Wiśniewska, Jeż, Wieczorek
KS Saska Warszawa II (czwórki): Sztylko, Sonia,Golan, Jastrzębska, Libera
CHŁOPCY:
KS Saska Warszawa I (dwójki): Dębowski, Sołtykiewicz
KS Saska Warszawa II (dwójki): Borkowski, Varava, Jaworski
KS Saska Warszawa I (trójki): Stybliński, Wróbel, Pełkowski, Domański
KS Saska Warszawa I (czwórki): Kawecki, Surynt, Borko, Bilski, Łapkiewicz

as

as

15178

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum