kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


urzad@pragapld.waw.pl
Jesteś tutaj:

Szanowni Państwo!

Opublikowany: 2017-06-30 11:08:52

Za nami już trzy edycje budżetu partycypacyjnego, w których warszawiacy zdecydowali o przeznaczeniu ponad 136 mln zł. Zrealizowaliśmy już setki pomysłów mieszkańców i wciąż realizujemy kolejne. Powstają nowe place zabaw dla dzieci, siłownie plenerowe i miejsca do ćwiczeń na świeżym powietrzu. W przestrzeni miejskiej pojawiają się nowe ławki do odpoczynku, chodniki, bezpieczniejsze przejścia dla pieszych, nasadzenia zieleni. Organizowane są potańcówki, kina plenerowe, a także zajęcia w domach kultury. Razem z mieszkańcami zmieniamy Warszawę.

 Jeszcze tylko dzisiaj (30 czerwca), do godziny 23:59, mogą Państwo zagłosować na projekty w ramach budżetu partycypacyjnego na rok 2018. Ja już zagłosowałam. Zachęcam również Państwa do włączenia się do tej inicjatywy i oddania swojego głosu.

Jak głosować?

Najłatwiej jest zagłosować przez Internet. Wystarczy wejść na stronę www.app.twojbudzet.um.warszawa.pl i wpisać adres e-mail, na który przyjdzie link aktywacyjny. Następnie należy wybrać dzielnicę, w której chcemy oddać głos. Jeżeli na potrzeby budżetu partycypacyjnego dzielnica została podzielona na mniejsze obszary terytorialne, należy dodatkowo wybrać jeden z jej obszarów. Głosowanie odbywa się poprzez wybór dowolnej liczby projektów z list dostępnych w dzielnicy (w obszarze). Łączny koszt realizacji wszystkich wybranych projektów nie może przekroczyć kwot przeznaczonych na realizację projektów. To naprawdę proste!

Proszę pamiętać, że można zagłosować tylko raz.

 Wyniki głosowania zostaną ogłoszone 14 lipca br. Więcej informacji o budżecie partycypacyjnym znajdą Państwo na stronie www.twojbudzet.um.warszawa.pl.

 Do dzieła!

 Pozdrawiam serdecznie

 Hanna Gronkiewicz-Waltz

14532

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum