kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


urzad@pragapld.waw.pl

Turnieje w Brydżu Sportowym w CPK

Opublikowany: 2017-12-13 09:59:22

Jedenastego grudnia 2017 r. w Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej 2 brydżyści posumowali wyniki dwóch tegorocznych turniejów: IX Turnieju w Brydżu Sportowym o puchar Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe i turnieju brydżowym długofalowym w roku 2017.

 W CPK od ponad dziewięciu lat pasjonaci gry w brydża, nie tylko z Pragi-Południe toczą stojące na wysokim poziomie karciane rozgrywki.

Pani Wanda Buszkowska, od siedemnastu lat czynnie zaangażowana w prace środowiska brydżowego na Pradze-Południe, podziękowała na wstępie za wieloletnią pomoc udzielaną brydżystom obecnym na uroczystości: Tomaszowi Kucharskiemu, Burmistrzowi Dzielnicy Praga-Południe i Barbarze Gebler-Wasiak, Dyrektor CPK. Co należy podkreślić Pani Wanda Buszkowska, od wielu lat działa nie tylko wśród brydżystów ale również w lokalnym środowisku mieszkańców Saskiej Kępy.

Burmistrz Tomasz Kucharski wręczył puchary i nagrody ufundowane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe zwycięzcom i wyróżnionym w IX Turnieju w Brydżu Sportowym, złożył również życzenia świąteczne wszystkim zebranym oraz podziękował Pani Wandzie Buszkowskiej za jej zaangażowanie nie tylko w organizacji rozgrywek brydżowych ale i w lokalne sprawy Dzielnicy Praga-Południe. Pierwsze miejsce IX Turnieju w Brydżu Sportowym o puchar Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe zajął pan Artur Rutkowski, II miejsce pani Irena Chodorowska, zaś III miejsce pan Jan Chodorowski. W turnieju brydżowym długofalowym w roku 2017, I miejsce zajął pan Robert Głowacki, II miejsce pan Zdzisław Laszczak i III miejsce pan Janusz Radecki.

W dalszej części uroczystości, w  związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, zebrani podzielili się opłatkiem.

Wszystkim brydżystom składamy w imieniu Zarządu Dzielnicy Praga-Południe świąteczne i noworoczne życzenia zdrowia, szczęścia w wistowaniu i samych szlemów!

14800

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum