kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


urzad@pragapld.waw.pl

Uroczyste podsumowanie rozgrywek L Warszawskiej Olimpiady Młodzieży Praga - Południe rok 2016-2017

Opublikowany: 2017-06-08 12:49:22

W dniu 6 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół Integracyjnych Nr 75 przy ul. Bartosika 5 odbyło się uroczyste podsumowanie rozgrywek L Warszawskiej Olimpiady Młodzieży Praga - Południe rok 2016-2017. Na uroczystość przybyli: Tomasz Kucharski Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe, Michał Wieremiejczyk Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe, Katarzyna Bernadetta Olszewska Radna Dzielnicy Praga-Południe, Katarzyna Osowiecka Naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Sportu, Andrzej Kołodziejczyk Przedstawiciel Wydziału Oświaty i Wychowania, dyrektorzy szkół, nauczyciele a przede wszystkim uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy reprezentowali swoje szkoły w tegorocznych rozrywkach. Uroczystość poprowadził koordynator WOM Piotr Pytel. Puchary, dyplomy i wyróżnienia odebrali dyrektorzy najlepszych szkół oraz nauczyciele wraz z uczniami, którzy zajęli medalowe miejsca na szczeblu warszawskim.

Poniżej klasyfikacja L Warszawskiej Olimpiady Młodzieży Praga - Południe rok 2016/2017

 Szkoły podstawowe:

Dziewczęta

1. Szkoła Podstawowa nr 143 

2. Szkoła Podstawowa nr  215

3. Szkoła Podstawowa nr 120   

Chłopcy

1. Szkoła Podstawowa nr 143

2. Szkoła Podstawowa nr  215  

3. Szkoła Podstawowa nr 120 

3. Szkoła Podstawowa nr  312

 Medaliści

Szkoła Podstawowa nr 215    - piłka nożna III m                 -  nauczyciel Paweł Kubicki

Szkoły gimnazjalne:

Dziewczęta

1. Gimnazjum nr 20

2. Gimnazjum nr 18

3. Gimnazjum nr 21

Chłopcy

1. Gimnazjum nr 20 

2. Gimnazjum nr 21 

3. Gimnazjum nr 18   

Medaliści

Gimnazjum nr 21       - unihokej chłopcy  I m                     - nauczyciel Jarosław Słocki

Gimnazjum nr 21       - unihokej dziewcząt  I m                 - nauczyciel Monika Wojda

Gimnazjum 18            - piłka siatkowa dziewcząt II m        - nauczyciel Tomasz Litwiniuk

Gimnazjum 20            - badminton chłopcy I m                   - nauczyciel Michał Dłuski

 Szkoły ponadgimnazjalne:

Chłopcy

1. XLVII LO im. S. Wyspiańskiego   

2. IV LO im. A. Mickiewicza   

3. XCIX LO im. Z. Herberta

Dziewczęta

1. XIX LO im. Powstańców Warszawy

2. XLVII LO im. S. Wyspiańskiego

3. IV LO im. A. Mickiewicza

 Medaliści

LXXII LO                  - piłka siatkowa dziewcząt III miejsce    - nauczyciel Andrzej Kosiec

Najwyżej sklasyfikowane szkoły w Warszawie

Szkoły podstawowe               - SP 215

Gimnazja                                - Gimnazjum   21

Szkoły ponadgimnazjalne      - LXXII LO

 

Najwyżej sklasyfikowane z Dzielnicy Praga – Południe

Szkoła Podstawowej Nr 215 im. Piotra Wysockiego

Gimnazjum Nr 21

LXXII Liceum Ogólnokształcącego im. Gen. Jakuba Jasińskiego 

Foto relacja z uroczystości

http://galeria.pragapld.waw.pl/2017/06/07/l-warszawska-olimpiada-mlodziezy-06-czerwca-2017/

14498

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum