kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


urzad@pragapld.waw.pl

Warszawska Olimpiada Seniorów

Opublikowany: 2017-10-10 12:04:26

Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej „Chomiczówka”. Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa. 15.10.2017 godz.11.00 – 15.00 Ośrodek „Polonia” ul. Konwiktorska 6

s

Program na scenie  

 

 11.00 - Oficjalne otwarcie imprezy powitanie i przedstawienie programu,

 11.30 - Pokaz gimnastyki uczestników programu „Senior starszy sprawniejszy”

 prowadzonego przez Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej  „Chomiczówka”.

11.50  - Scena dla Seniora - Pokazy z zakresu sportu, rekreacji ruchowej, kultury i rozrywki prezentowane przez zgłoszone wcześniej poszczególne kluby seniora, UTW, OSiR itp.

12.30 – Zabawy i konkursy  z wodzierejem

13.00 – Scena dla Seniora cd.

13.30 - Zabawy i konkursy z wodzirejem

14.00 – Scena dla Seniora

14.30 - Wręczenie nagród i medali.

15.00 - Zakończenie imprezy

 

 

Program na boisku i wokół boiska

godz.11.30 – 14.30

Konkurencje  rekreacyjne:

  • MINI GOLF
  • RZUTY KARNE
  • NARCIARZE
  • MINI PING PONG,
  • SLALOMY
  • LABIRYNTY
  • STRZELANIE DO CELU
  • RZUTY DO CELU
  • CYMBERGAJ,
  • POPYCHAJKA
  • PIŁKARZYKI
  • BIEGI

 

Nordic Walking z instruktorem  - Mistrzem Polski NW godz. 11.30 – 13.30

 

Dyscypliny sportowe

godz.11.30 – 14.30

 

  • ERGOMETRY WIOŚLARSKIE
  • BIEG NA DYSTANSIE 60 m
  • PCHNIĘCIE KULĄ,
  • SKOK W DAL,
  • STRZELANIE Z ŁUKU,
  • STRZELANIE Z BRONI PNEUMATYCZNEJ

 

Dyscypliny sportowe  - klasyfikacja indywidualna kobiet i mężczyzn z podziałem na kategorie wiekowe: 1. do 70 lat, 2. 71 - 80 lat, 3. powyżej 80 lat.

Nagrodzone zostaną pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii - medale i drobne upominki.

 

Miasteczko Zdrowego Seniorawokół boiska

godz.11.00 – 15.00

 

W „miasteczku” zaprezentują się następujące podmioty:

 

  • ARM STOWARZYSZENIE ZDROWIEJĄCYCH MOTOCYKLISTÓW
  • DAR SERCA KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI
  • STOWARZYSZENIE CENTRUM WOLONTARIATU
  • TAI-CHI
  • GLADIATOR STOWARZYSZENIE MĘŻCZYZN Z CHOROBAMI PROSTATY
  • ASTIMED CENTRUM MEDYCZNE
  • CENTRUM MEDYCZNE SYNEXUS
  • CENTRUM MEDYCZNE LUX MED.
  • CENTRUM MEDYCZNE DAMIANA
  • FUNDACJA ERGO SUM
  • FUNDACJA ZWALCZ NUDĘ
  • STOWARZYSZENIE INICJATYW SPOŁECZNO – KULTURALNYCH STACJA MURANÓW
  • FUNDACJA JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ “POROZUMIENIE BEZ BARIER”
  • FUNDACJA DOJRZAŁEGO CZŁOWIEKA „KOLAŻ INTEGRACYJNY”
  • FUNDACJA MEDICOVER „OGÓLNOPOLSKI PROGRAM PROFILAKTYKI CUKRZYCY I CHORÓB CYWILIZACYJNYCH POZDRO!
  • STOWARZYSZENIE INTERWENCJI PRAWNEJ SENIORZY WIELOKULTUROWEJ WARSZAWY
  • STOWARZYSZENIE LEKARZE NADZIEI ODDZIAŁ WARSZAWSKI

 

PŁYWALNIA

 

Zawody sportowe godz. 11.30 – 13.00

 

PŁYWANIE NA DYSTANSACH

  • 50 m stylem klasycznym
  • 50 m stylem dowolnym

 

Klasyfikacja indywidualna kobiet i mężczyzn  z podziałem na kategorie wiekowe:
1. do 70 lat, 2. 71 - 80 lat, 3. powyżej 80 lat.

 

Nagrodzone zostaną pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii - medale i drobne upominki.

 

Aqua fitness godz. 13.15 – 14.45        

 

 

HALA SPORTOWA

 

Ogólnodostępne zajęcia rekreacyjne dla wszystkich:

 

11.30  - 12.15   Zajęcia gimnastyczne z piłkami

12.30  - 13.15   Gymstick    

13.30 - 15.00     Joga

14700

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum