kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


urzad@pragapld.waw.pl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Opublikowany: 2017-01-12 10:38:00

XXV Finał na Pradze-Południe W niedzielę, 15 stycznia, już po raz 25 wolontariusze WOŚP zbierać będą środki na ochronę życia i zdrowia dzieci oraz osób starszych! Zapraszamy w godz. 12.00-21.00 do Atrium Promenada (I piętro, wejście od ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego) na drugi co do wielkości w Warszawie finał tej niezwykłej akcji charytatywnej. Dzielnicowy sztab organizują instruktorzy Hufca ZHP Warszawa Praga-Południe we współpracy z Urzędem Dzielnicy Praga-Południe i Atrium Promenada.

Jednak WOŚP to nie tylko uliczna kwesta! Podczas dzielnicowego finału w Atrium Promenada, obok licznych atrakcji, m.in. koncertów zespołu Menele, grupy N.O.R.A, chóru Mille Voci, zespołu Soul Connection czy znanej z mocnego brzmienia grupy White Highway, przeprowadzone zostaną aukcje na rzecz potrzebujących. Licytowane będą serduszka, dary wielu zainteresowanych akcją mieszkańców, w tym… obrączek ślubnych, a także atrakcyjne gadżety i antyki

Przybywajcie! Grajmy wszyscy razem! Nie może nas tam zabraknąć!

Dodatkową atrakcją niedzielnego finału w Promenadzie będzie uroczyste otwarcie nowego lodowiska na świeżym powietrzu, którego dokona osobiście burmistrz Tomasz Kucharski, który objął przedsięwzięcie swoim patronatem! Obiekt adresowany do fanów łyżwiarstwa będzie zlokalizowany przy Atrium Promenada od strony ulicy Jana Nowaka Jeziorańskiego. Zaprasza wszystkich przez 7 dni w tygodniu aż do 28 lutego, w godzinach od 10.00 do 22.00 od poniedziałku do czwartku, od 10.00 do 24.00 w piątki i soboty oraz od 10.00 do 20.00 w niedzielę. Wstęp na lodowisko jest bezpłatny! W ramach współpracy z Urzędem Dzielnicy Praga-Południe, obiekt zostanie włączony do tegorocznej akcji „Zima w mieście”. Osoby, które nie posiadają własnych łyżew, będą mogły skorzystać z bezpłatnej wypożyczalni.

Magiczne chwile na sztucznym lodzie uprzyjemni muzyka, nie zabraknie też food trucków z bogatą ofertą przekąsek na świeżym powietrzu. Dodatkowo na klientów centrum handlowego czeka wiele atrakcji przygotowanych przez partnerów współorganizujących wydarzenie.
wosp

14252

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum