kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


urzad@pragapld.waw.pl

Zimowi biegacze w Parku Skaryszewskim

Opublikowany: 2017-01-09 14:30:00

W niedzielę, 8 stycznia 2017 r., Park Skaryszewski po raz kolejny stał się areną biegaczy (dystans ok. 8 kilometrów). Pomimo dawno nie widzianego w Warszawie tak silnego mrozu i długiego weekendu, ponad dwustu pięćdziesięciu biegaczy, mieszkańców naszej Dzielnicy, Warszawy i okolic, wzięło udział w V Biegu Noworocznym pod patronatem Tomasza Kucharskiego, Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe.

Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe Jarosław Karcz, serdecznie powitał wszystkich biegaczy i kibiców i dał znak do startu. W biegu uczestniczyli również samorządowcy z Warszawy w tym Katarzyna Bernadetta Olszewska, Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy Praga-Południe, Radny Miasta Jarosław Szostakowski i Rafał Miastowski, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Ursynów.

Zwycięzcami biegu zostali wśród mężczyzn: I miejsce Paweł Tymiński z Mińska Mazowieckiego, II miejsce Dariusz Wieczorek z Legionowa i III miejsce Sebastian Polak z Warszawy, byli to najszybsi ze wszystkich zawodników. Wśród kobiet: I miejsce zajęła Iwona Rek z Warszawy, II miejsce Barbara Rosińska z Milanówka, zaś III miejsce Katarzyna Wesołowska z Warszawy. Co ciekawe najstarszy z biegaczy liczył blisko 78 lat i osiągnął wynik (czas) 01.01:27,75.

Po biegu zawodnicy mogli wzmocnić się gorącą grochówką i herbatą. Liczne puchary, medale i nagrody ufundowane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe wręczali Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy Katarzyna B. Olszewska i Jarosław Karcz, Zastępca Burmistrza Dzielnicy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników za rok na kolejną odsłonę Biegu Noworocznego. 

 

 

galeria zdjęć na www.biegi.waw.pl

14243

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum