kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Budowa zespołu szkolno-przedszolnego w rejonie ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego wraz z niezbędna infrastrukturą techniczną

Opublikowany: 2020-03-24 14:31:00

Niech się mury pną do góry! Przedstawiamy Państwu postęp prac z budowy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego na Gocławiu.

Umowę ddotyczącą budowy szkoły podpisano 3 lipca 2019 r., w Urzędzie Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy ze skierniewicką firmą MIRBUD S.A. Dokumenty podpisali Sławomir Nowak, wiceprezes zarządu MIRBUD SA oraz burmistrz dzielnicy Praga-Południe Tomasz Kucharski i jego zastępca Adam Cieciura, odpowiedzialny za inwestycje.

W podpisaniu umowy uczestniczyli także przedstawiciele obu stron, m.in. Kamil Zakrzewski, dyrektor techniczny wykonawcy oraz Andrzej Wójcik, naczelnik Wydziału Infrastruktury Urzędu Dzielnicy Praga-Południe. W trakcie rozmów ustalono, że MIRBUD SA wejdzie na teren budowy w ciągu dwóch tygodni po podpisaniu umowy. 

Zgodnie z harmonogramem termin zakończenia robót to grudzień 2021 r. Jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, 1 września 2022 roku, po wyposażeniu obiektu w meble i pomoce szkolne, uczniowie 24 klas szkoły podstawowej oraz przedszkolaki z 7 grup przekroczą próg nowej placówki oświatowej, niezwykle potrzebnej na tak prężnie rozwijającym się osiedlu, jakim jest Gocław.

 

 

 

 

 

16016

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum