kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Darmowe przejazdy Veturilo dla Medyków

Opublikowany: 2020-06-01 15:34:14

Nextbike Polska całkowicie zwalnia pracowników służby zdrowia z opłat za jazdę rowerami miejskimi. W celu skorzystania ze wsparcia należy skontaktować się z operatorem systemu.

Jesteś bohaterem medycznym? Wiemy, że codzienna walka i bez korony na głowie jest trudna, dziękujemy za to co robicie, nie tylko ostatnio, ale codziennie.
Dbając o tych co dbają o wszystkich, dajemy Wam możliwość bezpłatnego skorzystania z roweru miejskiego.

Wystarczy, że masz konto w jednym z systemów rowerowych i prześlesz swoje zdjęcie z potwierdzeniem, że jesteś medykiem. Po weryfikacji zgłoszenia dostaniesz od e-mail i to wszystko, możesz jeździć rowerem miejskim bez opłat.

Zgłoszenia do promocji „Za darmo dla medyków” są przyjmowane pod adresem [email protected]. Akcja obowiązuje do 15 lipca 2020 r., Regulamin dostępny jest tutaj.

Rowery to jeden z bezpieczniejszych sposobów poruszania się po mieście, ale lepiej dmuchać na zimne przez maseczkę, a umyte ręce trzymać w rękawiczkach. Pamiętajmy o środkach ochrony osobistej.

16244

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum