kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Dzień Edukacji Narodowej 2020r.

Opublikowany: 2020-10-13 12:01:00

Szanowni Państwo, dyrektorzy placówek oświatowych, nauczyciele i pracownicy, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który przypada w tak trudnym dla całej oświaty okresie, składam wszystkim dyrektorom, nauczycielom, wychowawcom i pracownikom placówek edukacyjnych z dzielnicy Praga-Południe życzenia spokojnej pracy i satysfakcji z niej.

Gratuluję Państwu niezłomnej postawy w okresie epidemii, hartu ducha i świetnej organizacji pracy, które wykazaliście już przed wakacjami, podczas nauki zdalnej. Podziwiam potwierdzoną wówczas przez Państwa umiejętność pracy w kryzysowej sytuacji. Wierzę, że dzięki doświadczeniu kadry pedagogicznej i pracowników uczniowie południowopraskich placówek oświatowych bezpiecznie przejdą przez tak wymagający rok szkolny.
Życzę Państwu determinacji w pokonywaniu przeszkód, jakie stawia przed nami epidemia, wyrozumiałości dla uczniów, rozwijania ich pomysłów, cierpliwości i wytrwałości w codziennej pracy dla ich dobra. Odkrywajcie przed swoimi podopiecznymi nie tylko tajniki wiedzy, ale też bądźcie dla nich przewodnikami w codziennym życiu.
Życzę Państwu, aby nadchodzący rok szkolny był nie tylko czasem utrudnionej i wytężonej pracy, ale także, mimo wszystko, okresem pełnym radości i zadowolenia. Śmiało realizujcie własne zainteresowania i rozwijajcie swój talent.
Wierzę, że ten trudny czas przyniesie Państwu nowe doświadczenia i wiedzę, którą w przyszłości na pewno spożytkujecie jak najlepiej.

Tomasz Kucharski
Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe

16601

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum