kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]
Jesteś tutaj:

Europa różnorodna

Opublikowany: 2019-05-08 13:00:00

1.Edycja Festiwalu Ambasad to możliwość poznania ich kultur, tradycji, a nawet regionalnego jedzenia. Taką propozycję świętowania 15. rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej ma dla Warszawiaków Stowarzyszenie Przyjaciół Warszawy.

W weekend 11-12 maja na Bulwarach Wiślanych odbędzie się Embassy Festival – impreza pod Honorowym Patronatem Prezydenta m.st. Warszawy – Pana Rafała Trzaskowskiego. To międzynarodowe święto skupiające przedstawicieli krajów z całego świata. W ramach wydarzenia warszawiacy będą mogli skorzystać z oferowanych przez gości atrakcji na specjalnie przygotowanych stoiskach. W ofercie znajdą między innymi: warsztaty taneczne, zajęcia jogi, poznanie ciekawostek na temat innych krajów, czy chociażby możliwość spróbowania ich regionalnej kuchni. Ponadto, na scenie głównej wydarzenia, przed dwa dni będziemy mogli podziwiać występy grup artystycznych z całego świata.

Impreza rozpocznie się 11 maja o godz. 12:00 wciągnięciem na maszt flag Polski i Unii Europejskiej, a także odśpiewaniem hymnu polskiego oraz Ody do radości. Otwarcie Festiwalu uświetnią Szymanowski Big Band z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie oraz występ Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”.

Embassy Festival to pierwsza tego typu impreza w Polsce. Pragniemy serdecznie zachęcić Państwa do udziału w wydarzeniu. Będzie to jedyna w swoim rodzaju podróż do różnych zakątków świata bez opuszczania Warszawy.

Do zobaczenia 11 i 12 maja na Bulwarach Wiślanych. FB wydarzenia: @Embassy Festival strona www: http://www.spwaw.org.pl/aktualnosci/n/2/1-edycja-br-embassy-festival-brbulwary-wislanebr11-12-maja-2019

15455

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum