Kępa Café

Opublikowany:

Ul. Finlandzka 12A

 • w niedzielę o 19.00 Damma Brothers - film dokumentalny o pierwszym zakładzie karnym w Ameryce Północnej, które zorganizuje długotrwałe odosobnienia Vipassany. Są to kursy dziesięciodniowych medytacji, odbywających się w całkowitym milczeniu, podczas których wymagane jest zaangażowanie zarówno emocjonalne, jak i fizyczne. Jest to pierwszy prawdopodobnie pokaz w Polsce, zapraszamy! (film w angielskiej wersji językowej, szerszy opis i tailer na www.kepacafe.blog.pl).

  Kolejne pokazy filmowe w niedziele o 19.00, informacje na www.kepacafe.blog.pl

 •   5 grudnia (sobota) warsztaty dla dzieci i rodziców robienia zabawek, w ramach kampanii promującej odpowiedzialne zakup zabawek "nie smuć mi się".

  Szczegóły warsztatów wkrótce na naszym blogu, a szczegóły kampanii na stronie www.ekonsument.pl zabawki już dziś.
   
 •   4 - 6 grudnia zapraszamy z kolei na festiwal Warszawa jest kobietą, który dzięki wsparciu finansowym Biura Kultury Urzędu m.st. Warszawy organizuje ekipa naszej Fundacji. szczegóły na blogu: www.warszawajestkobieta.blox.pl


Poza tym, w Kępie możecie:

 • udzielić poparcia projektowi ustawy o parytetach na listach wyborczych
 • złożyć podpis na liście popierającej nadanie nazwy Rondo Wolframów rondu, które powstanie u zbiegu Paryskiej Brukselskiej i Wersalskiej. Pomysłodawcą nazwy jest Pan Jan Kossakowski z Fundacji KOS (www.fundacjakos.pl)
 • kontemplować malarstwo Aleksandry Stępień

Pozostałe aktualności kulturalne:

Zobacz archiwum