kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Kino plenerowe na Pradze-Południe latem 2018

Opublikowany: 2018-06-26 11:24:00

Zapraszamy na kino plenerowe nad Balatonem, w Parku Polińskim, na Kamionkowskich Błoniach Elekcyjnych oraz na dachu Domu Seniora na Gocławiu.

Już za kilka dni będzie ciepło i słonecznie. Poprawa pogody zbiega się ze startem kina plenerowego na Pradze-Południe. W naszej dzielnicy mamy cztery bardzo ciekawe projekty w tym sezonie letnim.

  • Projekcje filmowe nad Balatonem w ramach projektu współfinansowanego przez Urząd M. ST. Warszawy Dzielnicy Praga-Południe. Projekt ten jest realizowany z dotacji w ramach konkursu „Inicjatywy kulturalne na Pradze-Południe” i jest częścią projektu Filmowa Stolica Lata pod Patronatem Honorowym m. st. Warszawy. W ciągu lata w plenerze, w całej Warszawie zobaczymy ponad 200 filmów z całego świata. Będzie można przypomnieć sobie klasyki kina i nadrobić tytuły z ostatnich kilku lat. Tegoroczna edycja Filmowej Stolicy Lata będzie się odbywać w 17 dzielnicach Warszawy. Na Pradze-Południe będzie to cykl filmów przedwojennych. W każdy wtorek będzie można obejrzeć kultowe stare kino. Zaczynamy 3.07 filmem „Ada, to nie wypada”, czyli historią pomyłek.
  • Kino plenerowe w Parku Polińskiego finansowane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe w ramach realizacji projektów z budżetu partycypacyjnego 2018r. Filmowy, czwartkowy cykl komediowy startuje 29.06 filmem „Kryptonim U.N.C.L.E.”
  • Plenerowe kino francuskie na Kamionkowskich Błoniach Elekcyjnych realizowane wspólnie z Instytutem Francuskim ze środków Urzędu Dzielnicy Praga-Południe. Przegląd francuskich komedii (w środy) rozpoczynamy 4.07 filmem „Francuski minister”;
  • Kino Plenerowe na Tarasie finansowane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe w ramach realizacji projektów z budżetu partycypacyjnego 2018r. Będzie to nietypowe kino w plenerze - na dachu Domu Seniora na Gocławiu. Będzie można tam zobaczyć filmy (w wybrane niedziele), które wszyscy znamy i lubimy np. „Mężczyźni wolą blondynki” Howarda Hawksa i „Sprawę Kramerów” Roberta Bentona. Kino plenerowe na dachu Domu Seniora startuje 8.07 – w tym dniu będzie emitowany film „„Mężczyźni wolą blondynki”

Na wszystkie filmy wstęp jest WOLNY i każdy znajdzie coś dla siebie.

Kino plenerowe nad Balatonem:

 

Kino plenerowe w Parku im. J.Polińskiego:

Kino plenerowe na dachu Domu Seniora na Gocławiu:

15041

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum