kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]
Jesteś tutaj:

Komisje

Opublikowany:
Składy Komisji Rady Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy


KOMISJA BUDŻETOWA:

  1. Hubert Zalewski – Przewodniczący Komisji
  2. Irena Bartosińska – Wiceprzewodnicząca komisji
  3. Bożena Manarczyk
  4. Karolina Sitnicka
  5. Wiesław Janusz Lewandowski
  6. Paweł Szabłowski

 

KOMISJA KULTURY

  1. Michał Wieremiejczyk – Przewodniczący Komisji
  2. Katarzyna Bernadetta Olszewska – Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Bogdan Jeziorski
  4. Małgorzata Rynkiewicz
  5. Marek Borkowski
  6. Paweł Szabłowski
  7. Damian Paczkowski
  8. Krzysztof Wysocki
  9. Marcin Kluś

 

KOMISJA POLITYKI SPOŁECZNEJ I ZDROWIA

  1. Małgorzata Rynkiewicz – Przewodnicząca Komisji
  2. Elżbieta Stawecka – Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Sylwester Nowak
  4. Damian Paczkowski
  5. Paweł Zalewski
  6. Bożena Manarczyk
  7. Ewa Szydłowska

 

KOMISJA OŚWIATY

  1. Irena Bartosińska – Przewodnicząca Komisji
  2. Sylwester Nowak – Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Marcin Kluś
  4. Elżbieta Stawecka
  5. Mirosława Terlecka
  6. Romualda Wąsik
  7. Paweł Zalewski
  8. Krzysztof Wysocki
  9. Anna Dębińska-Żytkiewicz

 

KOMISJA ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO I OCHRONY ŚRODOWISKA

  1. Michał Suliborski – Przewodniczący Komisji
  2. Dorota Krall – Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Maria Umińska-Żak
  4. Marcin Kluś
  5. Mirosława Terlecka
  6. Paweł Szabłowski
  7. Ewa Szydłowska
  8. Wiesław Janusz Lewandowski
  9. Anna Dębińska-Żytkiewicz

 

KOMISJA KOMUNALNA I SPRAW SAMORZADOWYCH

  1. Karolina Sitnicka – Przewodnicząca Komisji
  2. Michał Suliborski – Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Dorota Krall
  4. Sławomir Kalinowski
  5. Krzysztof Wysocki

 

KOMISJA REWIZYJNA

  1. Michał Wieremiejczyk – Przewodniczący Komisji
  2. Dorota Krall – Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Karolina Sitnicka
  4. Wiesław Janusz Lewandowski
  5. Paweł Szabłowski

 

KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI

  1. Maria Umińska-Żak  – Przewodnicząca Komisji
  2. Sylwester Nowak – Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Sławomir Kalinowski
  4. Krzysztof Wysocki
  5. Anna Dębińska-Żytkiewicz


KOMISJA SPORTU I BEZPIECZEŃSTWA

  1. Katarzyna Bernadetta Olszewska – Przewodnicząca Komisji
  2. Hubert Zalewski – Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Bogdan Jeziorski
  4. Maria Umińska-Żak
  5. Michał Wieremiejczyk
  6. Sławomir Kalinowski
  7. Marek Borkowski
  8. Romualda Wąsik

 

63

Pozostałe artykuły w tym samym dziale co Komisje