kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

MY CAŁY CZAS MAMY SWOJE EURO, czyli Zakończenie Liga na Trawie EUROPRAGA 2013

Opublikowany: 2013-10-16 09:59:19

W weekend zakończyły się rozgrywki EUROPRAGA 2013 Ligi na Trawie w naszej dzielnicy. Rozgrywki organizowane są pod patronatem Burmistrza Dzielnicy we współpracy z Wydziałem Sportu Pragi Południe. W obecnej edycji udział brało ponad 250 uczestników. Dwa boiska w naszej dzielnicy przy Zbaraskiej i Szaserów od kwietnia zostały opanowane przez amatorów piłki nożnej. W tym roku udało się zebrać 16 drużyn, które co tydzień rozgrywały swoje mecze.

W rozgrywkach brały udział drużyny podwórkowe, osiedlowe, firmowe, harcerskie, szkolne Rozgrywki były zorganizowane w formie ligi i rozgrywane systemem każdy z każdym. Każda drużyna ma zapewniony udział profesjonalnych sędziów, wodę podczas imprezy, serwis internetowy, najlepsze drużyny i zawodnicy otrzymają nagrody i wyróżnienia.
Organizatorem rozgrywek był Obwód Praga Południe Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Uroczyste zakończenia odbyły się dla Ligi 8x8 na boisku na ul. Zbaraskiej o godz. 12 w sobotę 12 października a dla Ligi 6x6 na ul. Szaserów o godz. 15 w niedzielę 13 października.
Zwycięzcą Ligi 6x6 na ul. Szaserów była drużyna Królewscy, II miejsce zajęła drużyna ACP a III miejsce drużyna BatMez. 
Zwycięzcą Ligi 8x8 na ul. Zbaraskiej była drużyna Praga, II miejsce zajęła FC Kovarex a III miejsce drużyna NAF Genduś.
 
10310

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum