kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 18:00*

Wtorek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

*w poniedziałki w godzinach 16:00 - 18:00 dyżury pełnią pracownicy:

- Wydziału Obsługi Mieszkańców

- Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

- stanowisk kasowych Wydziału Budżetowo-Księgowego

- Urzędu Stanu Cywilnego

 

Terenowy Punkt Paszportowy czynny jest w godzinach:

poniedziałek: 10:00 - 17:30

wtorek - piątek: 8:00 - 15:30

Opłaty paszportowe i geodezyjne wyłącznie gotówką

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Południowopraskie forum przedszkolne

Opublikowany: 2018-10-25 17:45:00

XIII Forum Wychowania Przedszkolnego, będącego świętem nauczycieli wychowania przedszkolnego, gościło w kwietniu br. blisko 400 nauczycielek i nauczycieli przedszkoli z całego kraju. Trzy spędzone wspólnie w Wieliczce dni miały dostarczyć pedagogom siły i motywacji do pracy na najbliższy rok. Nawiązując do tego przesłania, na Pradze-Południe zorganizowano 24 października 2018 r. I Forum Nauczycieli Przedszkoli Pragi-Południe.

Jego tematem była „Prezentacja innowacyjnych działań podejmowanych przez praskie przedszkola z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę”.
W gościnnych progach Centrum Promocji Kultury przy Podskarbińskiej 2 pojawili się nauczyciele przedszkoli oraz zaproszeni goście.
Byli wśród nich Przewodniczący Rady Dzielnicy Marcin Kluś, odpowiedzialny za oświatę w dzielnicy zastępca burmistrza Jarosław Karcz, naczelnik Wydziału
Oświaty i Wychowania dla Pragi-Południe Marzenna Adamiak, przedstawicielka Związku Nauczycielstwa Polskiego Zofia Idzikowska oraz Robert Sagan, dyrektor Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty.
Forum otworzyło wystąpienie przedstawiciela Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Po nim przedstawiono informację o działaniach podejmowanych przez praskie przedszkola z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Uzupełniło ją wystąpienie doradcy metodycznego wychowania przedszkolnego na temat „Działania innowacyjne – dlaczego warto je podejmować?”. Następnie zebrani zapoznali się z multimedialną prezentacją innowacyjnych działań podejmowanych przez praskie przedszkola. I Forum Nauczycieli Przedszkoli Pragi-Południe zwieńczył występ artystyczny przedszkolaków z Pragi-Południe.
Dodajmy, że w foyer CPK obejrzeć było można wystawę plakatów informujących o działaniach innowacyjnych podejmowanych przez południowopraskie przedszkola.

fd

d

fd

15201

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum