kontrast kontrast • powiększanie tekstu czcionka normalna czcionka większa czcionka największa • wersja wai tryb wai Powrót do wersji graficznej

Menu strony

Lewe menu

Urząd

Godziny otwarcia:

na czas trwania COVID-19 Urząd Dzielnicy Praga-Południe jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Adres: ul. Grochowska 274
03-841 Warszawa


Centrala urzędu 22 44 35 555


[email protected]

Targi „Rzemieślnicza strona Wisły”

Opublikowany: 2019-06-07 08:45:00

Przed nami V edycja Targów „Rzemieślnicza Strona Wisły”. Zapraszamy 15 czerwca od godziny 13.00 do Muzeum Warszawskiej Pragi, u. Targowa 50/52. Wydarzenie jest bezpłatne zarówno dla wystawców, jak i dla odwiedzających. Organizatorem Targów są: Fundacja ZMIANA, Biuro Polityki Lokalowej m.st. Warszawy. Partnerami: Muzeum Warszawskiej Pragi, Dom Kultury Świt.

Targi ,,Rzemieślnicza Strona Wisły” są wydarzeniem cyklicznie organizowanym na obszarze rewitalizacji, tj. na warszawskiej Pradze-Północ, Pradze-Południe i Targówku. Celem jest promocja praskiego rzemiosła, sieciowanie przedsiębiorców i rzemieślników. Wydarzenie odbyło się już trzykrotnie w 2018r., w br. planujemy kolejne 2 edycje.

Targi kierowane są głównie do przedstawicieli rzemiosła i przedsiębiorców prowadzących swoją działalność na obszarze rewitalizacji. Wystawcami są rzemieślnicy, przedsiębiorcy, artyści, którzy wykonują przedmioty użytkowe i/lub dzieła sztuki, prowadzący obecnie swoją działalność na obszarze rewitalizacji lub w inny sposób z ww. obszarem związani. Podczas targów rzemieślnicy i przedsiębiorcy prezentują oraz sprzedają swoje wyroby. Odwiedzający targi mają okazję kupić unikatowe, wykonane ręcznie przedmioty, poznać ich autora, posłuchać o procesie powstawania sprzedawanych na targach rzeczy, a przede wszystkim – biorąc udział w warsztatach rzemieślniczych - mogą na własnej skórze przekonać się, jak to jest być rzemieślnikiem.  Targi pozwalają też, na nowo, połączyć klienta z wytwórcą i zachęcić warszawiaków do korzystania z usług lokalnych rzemieślników i przedsiębiorców. Staramy się przywracać myślenie w kategoriach jakości i unikalności produktów, a nie tylko ich ceny.

Rzemieślnicza strona Wisły”, 15 czerwca. Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/2384469174969506/

15519

Pozostałe aktualności:

Zobacz archiwum